Vārda dienu svin: Mētra, Evelīna, Aurēlija
   
Tiek piedāvāts atbalsts reģionālajiem uzņēmumiem :: 04.08.2011 12:18:42

Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības Centrs (LUAC) un Praktiskā Mārketinga akadēmija (PMA) turpina savu sadarbību ar uzņēmumiem, šoreiz īpašu vērību piegriežot reģionālajiem uzņēmumiem.

LUAC darbības mērķis ir sniegt atbalstu Latvijas vietējiem uzņēmumiem to konkurētspējas paaugstināšanā, nodrošinot iespējas saņemt pakalpojumus, kas primāri nepieciešami uzņēmuma darbības aktivizēšanai un attīstībai. LUAC izveidojis sadarbību arī ar citiem uzņēmumiem un apvienībām, kas nodrošina LUAC biedriem atlaides un īpaši izdevīgus piedāvājumus mārketinga kampaņu organizēšanā, eksporta tirgu izpētē, semināru organizēšanā, ceļošanas iespēju paplašināšanā un citās jomās.

Latvijas novadu pašvaldības tiek aicinātas informēt novadu uzņēmumus par iespējamo atbalstu reklāmas, mārketinga un PR jautājumos.

Uzņēmumiem, kas pieteiksies šajā programmā, būs iespēja saņemt profesionālus pakalpojumus, kas ietver reklāmas baneru izveidi un izvietošanu dažādos portālos, regulāras sabiedrisko attiecību aktivitātes, kas ietver relīžu sagatavošanu un publikāciju nodrošināšanu interneta resursos un preses izdevumos, reklāmu Google.lv meklētājā, infolapu sagatavošanu un publikāciju, interneta lietotāju informētības paaugstināšanu par uzņēmuma piedāvājumu, interneta monitoringu - caur lielāko meklēšanas portālu tiek nodrošināta izvēlēto atslēgas vārdu parādīšanās ar publikāciju un informāciju pirmajā lapā, aktivitātes sociālajos tīklos, kā arī dažādas speciālistu konsultācijas reklāmas, mārketinga un PR jautājumos.

LUAC nodrošina atbalstu pasākumu plānošanā un realizācijā kopumā vairāk nekā 1000 latu apmērā katru mēnesi. Uzņēmuma līdzmaksājums sastāda 0%, maksājot tikai par dalību programmā (projekta vadība, komunikācijas izdevumi u.c.). Uzņēmumi uz finansējumu var pretendēt uz laika periodu – sešiem mēnešiem.

Lai sasniegtu pēc iespējas labāku rezultātu, programmā aicināti pieteikties Latvijas novadu uzņēmumi, kas plāno vai jau ir uzsākuši savu darbību galvaspilsētā vai visā Latvijā.

Kā arī novadu pašvaldības aicinātas kļūt par LUAC pārstāvjiem, informējot novada uzņēmumus par iespējām un saņemot profesionālas konsultācijas.

Šāda sadarbība ar uzņēmumiem tiek veidota jau no pagājušā gada novembra un tiek atzinīgi novērtēta jau no vairāk kā 100 uzņēmumiem.

Pieteikumus sūtīt uz luac@luac.lv līdz š.g. 12. augustam.

Ar cieņu,
Kaspars Vītoliņš
Tel. 20076860
luac@luac.lv

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv