Vārda dienu svin: Marlēna, Ilvija, Ziedone
   


Sporta un tūrisma diena :: 30.05.2014 12:01:25

29. maijā O. Kalpaka  Rudbāržu pamatskolas skolēni piedalījās sporta un tūrisma dienā. Skolēni spēkiem mērojās divās vecuma grupās: 1.–4. klašu grupā un 5.–8. klašu grupā.  Lai sacensības būtu vēl aizraujošākas, komandas bija jauktās, nevis pa klasēm. 

1.–4. klašu grupā bija jāveic četri uzdevumi – jāpārvar labirints, pēc iespējas vairākos paņēmienos jāsaloka izklāta sega, jāskrien atspoles skrējiens, pārnesot knaģus no vienas vietas uz otru, un jāmet mērķī riņķi.

5.–8. klašu komandas piedalījās piecos dažādos uzdevumos – iešanā pa virvi, šķēpa mešanā mērķī, JABA-DABA-DŪ (pārvietošanās ar dēli), PEDALO (mini ritenītis) un priekšmeta pārnešanā tikai ar virvju palīdzību.

Lai varētu veikt šos sarežģītos uzdevumus, bija jāstrādā komandā un jāpalīdz saviem komandas biedriem – citādi līdz mērķim nemaz nebija iespējams tikt!

Lai dzīvo sports!

Vairāk fotogrāfiju ŠEIT.

Teksts: Ina Meistere, O.Kalpaka Rudbāržu pamatskolas skolotāja

Foto: Dzintars Strauts

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv