Vārda dienu svin: Varis, Eduards, Edvards
   


Lāčplēša diena Rudbāržos :: 14.11.2011 22:29:36

9.novembrī O.Kalpaka Rudbāržu pamatskolā tradicionāli tika atzīmēta Lāčplēša diena. Kā katru gadu šajā dienā notiek skolotājas Inas Meisteres rīkotais mājturības pasākums. Jau pirmdien skolas līnijā tika izveidotas sešas jauktās klašu komandas no 5. līdz 9. klasei, kuru kapteiņi bija 8. un 9. klases zēni.

Pasākuma laikā dalībniekiem bija jāveic dažādi praktiskie uzdevumi: jāizšuj, jātamborē ar pirkstiem, jāprot nomizot kartupeļi, tikai ar taustes palīdzību jāprot noteikt pārtikas produktus, jāsaliek puzle, jāprot iesist naglas dēlī, jāparāda sava dejošanas prasme, jāizveido tērps Lāčplēša dienas ballei. Lai pārbaudītu sportiskās prasmes, bija jālec ar lecamauklu un jātrāpa bumbiņa mērķī. Komandas kapteiņiem bija jāveido frizūra kādai no komandas meitenēm . Kopīgais uzdevums visai komandai bija teorētiskie jautājumi par Lāčplēša dienu.


Pasākumā pirmo vietu ieguva komanda, kuras sastāvā bija Rinalds (8.kl.), Laura (8.kl.), Līva (7.kl.), Sandris (6.kl.), Samanta (5.kl.). Pirmo trīs vietu ieguvušo komandu dalībnieki saņēma skolotājas gatavotas grāmatzīmes ar Lāčplēša simboliku.


Paldies visiem dalībniekiem! Tiksimies atkal nākamgad pasākumā!

Teksts- skolotāja Ina Meistere
Foto- Maija Ancīte

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv