Vārda dienu svin: Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija
   


Nīkrāces pamatskolā viesojas Kalnu vidusskolas jaunieši :: 06.04.2017 14:54:55

6. aprīlī Nīkrāces pamatskolā viesojās Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskolas pārstāvji, lai pastāstītu par militārās ievirzes programmu. Prezentācijas laikā jaunieši pastāstīja par savu skolu un piedāvātām iespējām, liekot akcentu tieši uz militārās apmācības programmu. 

Ļoti aizrautīgi un interesanti tika stāstīts par mācību procesu, nodarbībām, izturības pārgājieniem, motivācijas mācībām un citām militārām aktivitātēm, kas veicinājušas stingrāka rakstura veidošanos.

Jaunieši ar lepnumu stāstīja par saviem sasniegumiem, tikšanos ar NBS pārstāvjiem un aizsardzības ministru Raimondu Bergmani. Pēc prezentācijas Nīkrāces 7.-9. klašu skolēniem bija iespēja piedalīties automāta jaukšanā un maskēšanās krāsu uzlikšanā.

Noslēgumā Nīkrāces pamatskolas skolēni tika aicināti uz Kalnu vidusskolas atvērto durvju dienu un 409. Kalnu jaunsargu vienības paraugdemonstrējumiem.

Teksts un foto: Svetlana Rudzīte

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv