Vārda dienu svin: Jānis
   


Individuālas konsultācijas jaunajiem un esošajiem uzņēmējiem, biedrībām :: 27.06.2017 15:50:34

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Kuldīgas Biznesa inkubators sadarbībā ar biedrību “Darīsim paši!” un ALTUM 4. jūlijā Skrundas novada jaunajiem un esošajiem uzņēmējiem un biedrībām piedāvā individuālas konsultācijas par atbalsta iespējām uzņēmējdarbības uzsākšanai/attīstībai un sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai, izmantojot LEADER pieeju, LIAA Kuldīgas Biznesa inkubatora un ALTUM iespējas.

Interesentiem būs iespēja saņemt konsultācijas un informāciju par LIAA Kuldīgas Biznesa inkubatora pirmsinkubācijas un inkubācijas pakalpojumiem jaunajiem uzņēmējiem un biznesa ideju autoriem.

ALTUM iepazīstinās ar valsts atbalsta iespējām uzņēmējdarbības attīstībai: starta programmu (kuru var apvienot ar LEADER), sociālās uzņēmējdarbības programmu un eksporta un kredīta garantijām, lai mazinātu savus riskus.

Biedrība “Darīsim paši!” dalīsies ar aktivitātes "Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas (sabiedriskā labuma projekti)" iespējām un nosacījumiem. Jūnijā biedrība “Darīsim paši!” ir izsludinājusi atklāta konkursa projektu pieteikumu pieņemšanas 3. kārtu LEADER programmā. Projekta konkursā var iesniegt sabiedriskā labuma projektus, kuru plānotajam mērķim nav komerciāla rakstura. Tie ir projekti, kas veicina sabiedrības iesaistīšanos savas teritorijas attīstībā, stiprināšanā, kultūras attīstībā, vietējās teritorijas sakārtošanā, lai uzlabotu pakalpojuma pieejamību, kvalitāti un sasniedzamību, kā arī sabiedrisko aktivitāšu dažādošanā.

Lai saņemtu individuālās konsultācijas un informāciju par Jums interesējošiem jautājumiem, lūgums pieteikties, rakstot vai zvanot:

Zane Eglīte

E:pasts: zane.eglite@skrunda.lv

Tālrunis: 63350454

 

Norises vieta un laiks:

4. jūlijā plkst. 10.00 Skrundas novada domes zālē, Raiņa ielā 11, Skrundā

Papildu informācija:

Kuldīgas biznesa inkubators
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pilsētas laukums 4, Kuldīga, LV-3301, Latvija

Tālrunis: 62400905    

E-pasts: Liga.Raituma@liaa.gov.lv

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv