Vārda dienu svin: Jānis
   


Skrundas vidusskolas komanda atgriezusies no fizikas konkursā nopelnītās atpūtas vasaras nometnē :: 11.08.2017 11:45:43

Noslēgusies Latvenergo koncerna erudīcijas konkursa “Fizmix Eksperiments” uzvarētāju vasaras nometne. Skrundas vidusskolas komanda kopā ar citu reģionu laureātiem devās nedēļu garā piedzīvojumā, kura laikā paguva gan papildināt savas zināšanas eksaktajās zinātnēs, gan atpūsties un iegūt jaunus draugus.

Nometnes laikā jauniešu ikdiena bija piepildīta dažādām izglītojoši izklaidējošām aktivitātēm – no fizikas eksperimentu veikšanas, lego robotikas konstruēšanas un Rīgas Tehniskās universitātes Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūta radošās laboratorijas aktivitātēm līdz mandalu konstruēšanai, smaržu darināšanai, laivošanai, slidošanai, boulingam, zumbai, dažādām meistarklasēm un sportam. 

„Nometne galvenajā balvā sešām fizikā zinošākajām komandām tika organizēta pirmo reizi, un tikai pēc tās varam patiesi novērtēt, cik daudz iespējams paveikt, ja vienkopus pulcējas tik daudzpusīgi un talantīgi jaunieši! Latvenergo koncerna vārdā pateicos skolotājiem, kas, pašaizliedzīgi strādājot, ir virzījuši jauniešus uz fizikas padziļinātu iepazīšanu. Vēlu skolotājiem tikpat daudz enerģijas, bet jauniešiem arī turpmāk, lai interese par fiziku palīdz sasniegt arvien jaunas virsotnes,” stāsta AS „Latvenergo” galvenais izpilddirektors Āris Žīgurs.

Konkursa „Fizmix Eksperiments” Kurzemes reģiona uzvarētāju komandā „Oposumi” startēja Skrundas vidusskolas skolēni Renārs Miloševskis, Anete Bivbāne, Igo Radžabovs, Elīza Janvāre un Sandis Orlands Andže. Komandas skolotāja – konsultante Inese Pickaine.

Citu reģionu konkurencē uzvaras laurus plūca – komanda „Veiksmes formula" no Daugavpils Centra vidusskolas, „Entropija" no Viesītes vidusskolas, „Gamma Deluxe" no Valmieras Valsts ģimnāzijas, „Lambda džeki" no Limbažu novada ģimnāzijas un „Elementāri Vatson" no Rīgas 25. vidusskolas.

Par erudīcijas konkursu

Latvenergo koncerns jau 22 gadus organizē fizikas erudīcijas konkursu 8. un 9. klašu skolēniem. Konkursa mērķis ir saistošā veidā radīt jauniešos interesi par fiziku, parādīt, kā teorētiskās zināšanas iespējams izmantot praksē, kā arī mudināt jauniešus nākotnē izvēlēties inženiertehniskās profesijas.

Informāciju sagatavojusi: Inga Cīrule, erudīcijas konkursa koordinatore

tālr.: 67242503; 20279688

info@eksperiments.lv

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv