Vārda dienu svin: Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija
   






















































Medaļas, diplomi un kausi sadalīti :: 12.03.2018 11:22:45

3. martā ar Mix komandu sacensībām volejbolā noslēdzās Skrundas novada 6. atklātās ziemas sporta spēles. Šogad vienpadsmit dažādās sporta disciplīnās mēneša garumā nedēļas nogalēs cīnījās kopumā 210 dalībnieki ne tikai no mūsu novada, bet arī no kaimiņu novadiem.

Sporta spēlēs tika piedāvātas šādas sporta disciplīnas: hokejs, zemledus makšķerēšana, sacensības dambretē, novusā pa pāriem, šahs, kāršu spēle “Zole”, telpu strītbols, jaukto komandu turnīrs volejbolā, florbols, galda teniss un darts. Kā jau ierasts, katru gadu tiek noteikts arī visaktīvākais dalībnieks, kurš piedalījies visvairāk disciplīnās, un šogad tā ir Biruta Leikarte no Nīkrāces, jo viņa savas spējas pārbaudīja sešās disciplīnās. Sirsnīgs paldies visiem entuziastiem, kas palīdzēja sacensību tiesāšanā!

Sacensību rezultāti:

Sacensības hokejā

1.vieta "Tīnuži"

Andrejs Krupnovs, Juris Bugra, Rolands Krauze un Jānis Timofejevs

2.vieta "Alferovi"

Arnis Alferovs, Armands Alferovs, Jānis Alferovs un Alvis Alferovs

3.vieta "3 Jāņi"

Jānis Fjodorovs, Jānis Freimanis un Artūrs Jānis Kristapurs

Šahs

Sievietēm :

1.vieta Inita Kirše

2.vieta Biruta Leikarte

3.vieta Ilona Rītiņa

Vīriešiem :

1.vieta Aivars Rudzroga

2.vieta Krišs Kopštāls

3.vieta Andris Lielāmers

Zemledus makšķerēšana

1.vieta Edgars Tims

2.vieta Jānis Caune

3.vieta Edgars Jaunzemis

Sacensības telpu strītbolā

1.vieta "Džīī"

Edgars Oļens, Nils Alencevičš, Niks Puriņš

2.vieta "Nīkrāce"

Matīss Timofejevs, Jānis Timofejevs, Lauris Matutis, Juris Iļčenko

3.vieta "Tētis"

Dāvis Stepanskis, Rolands Folhems, Markuss Matīss Zomme

Florbols 

1.vieta "HAZENPOTH STABENDRILL"

Arnis Freimanis, Matīss Apinis, Rihards Priedols, Agnis Millers, Helmuts Bergmanis, Jorens Gricjus, Normunds Lankovskis, Jānis Lauks

2.vieta "Saldus Tehnikums"

Krišs Kopštāls, Arvils Olmanis, Krists Zommers, Mārtiņš Mudiņš, Armands Ķīvīte, Einārs Sproģis, Valērijs Gurskis, Mārtiņš Anškenevics, Toms Sakne

3.vieta "Nīkrāce"

Dāvis Jansons, Māris Šķieris, Jānis Timofejevs, Lauris Matutis, Henrijs Žakarītis, Raimonds Kungs, Kristaps Freimanis, Andris Viļumsons

Dambrete

Sievietēm :

1.vieta Biruta Leikarte

2.vieta Inita Kirše

3.vieta Rita Radvila

Vīriešiem :

1.vieta  Ilgvars Janševskis

2.vieta Andris Lielāmers

 

3.vieta Ritvars Stepanovs

Sacensības novusā pa pāriem

1.vieta 

Biruta Leikarte un Sandis Kadakovskis

2.vieta 

Aivars Romanovskis un Vilnis Denis

3.vieta

Valdis Leja un Nauris Gaiķis

Sacensības kāršu spēlē „Zolīte” komandām

1.vieta "Pa Retam"

Evita Baumane,Jānis Janmeijs, Artis Janmeijs un Uģis Roberts

2.vieta "Domātāji"

Roberts Bērziņš, Vizma Juska, Rudīte Fīlupe un Gunda Rozenbaha

3.vieta "Pastum Pastum Pietupies"

Biruta Leikarte, Sigita Paškevica, Jānis Sīpols un Oskars Zoniņš

Individuāli

Sievietēm :

1.vieta Vizma Juska

2.vieta Rudīte Fīlupe

3.vieta Biruta Leikarte

Vīriešiem :

1.vieta Artis Janmeijs

2.vieta Spodrītis Millers

3.vieta Uģis Roberts

 

Sacensības galda tenisā

Sievietēm :

1.vieta Jana Linde

2.vieta Zaiga Saukāne

3.vieta Biruta Leikarte

Vīriešiem :

1.vieta Andris Bušs

2.vieta Uģis Jansons

3.vieta Ilmārs Vonda

Sacensības jauktajām komandām volejbolā

1.vieta  "VK Draugi"

Rinalds Kārlsons, Arnolds Freibergs, Mārtiņš Gecs, Mārtiņš Arājums, Ariana Freiberga, Annija Arone

2.vieta  "Labākie"

Arta Vītola, Ieva Rutka, Edgars Rutkis, Kristaps Šepte, Kārlis Kauliņš, Jevgenijs Sekuriņecs, Oļegs Kricaks

3.vieta  "Tukuma novads"

Reinis Patmalnieks, Nils Piebalgs, Artūrs Krūms, Kristaps Jaunzems, Arta Pļaviņa, Liene Penka

Darts

Sievietēm :

1.vieta Inita Kirše

2.vieta Monta Petere

3.vieta Aija Klāre

Vīriešiem :

1.vieta Jānis Timofejevs

2.vieta Andris Bahmanis

3.vieta Lauris Matutis

 

Teksts un foto: Aivita Staņeviča, Skrundas novada sporta pasākumu organizatore

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv