Vārda dienu svin: Jānis
   


Noslēdzas motivācijas grupu nodarbības jauniešiem :: 30.04.2012 13:03:12

26.aprīlī alternatīvās aprūpes dienas centrā notika pēdējā motivācijas grupu nodarbība jauniešiem. Nodarbības sākās 2011. gada oktobrī psiholoģes Ingas Pumpuriņas un speciālās pedagoģes Dainas Ābeles vadībā. Nodarbībās jaunieši iepazinās, runāja par noteikumiem un tiesībām, dažāda veida atkarībām, vērtībām, laimi, izglītības nozīmīgumu, vardarbību, konfliktiem un to risināšanas metodēm, pašapziņu un pašvērtējumu. Katra tikšanās reize sākās ar iedibinātu tradīciju – pastāstīt, kas labs un kas jauns noticis ar mani pa laiku kopš pēdējās tikšanās reizes. Hei, patiešām dzīvē notiek arī labas lietas, atliek tikai padomāt, ieraudzīt un dzīve iekrāsojas košākās krāsās!

Nodarbībās jaunieši ne tikai klausījās, domāja un izteica savu viedokli, bet strādāja grupās, mācījās sadarboties, prezentēt savu darba rezultātu, izspēlēja lomu spēles. Pēc jauniešu iniciatīvas notika zēnu sarunas „Tas, par ko tu jau sen gribi zināt!" ar ārstu Gundaru Kukli. Sarunā jaunieši uzzināja, kas ir vīrišķības pamati, kas traucē un kas palīdz būt vīrišķīgam, par saskarsmi ar meiteņu pasauli, kā to labāk saprast, par dažiem mītiem, kas traucē vīrietim (par atkarību, seksu, dopingu u.c.). Noslēguma nodarbībā jaunieši apzināja savus ieguvumus un sasniegumus.


Paldies Jums, jaunieši, par sadarbību! Lai nodarbībās gūtās atziņas Jums ir kā ceļamaize, kas palīdz izvēlēties, pa kuru ceļu doties tālāk dzīvē!

Informāciju sagatavoja Daina Ābele

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv