Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
   


Bērnu svētki Nīkrācē :: 03.06.2011 10:45:21

1.jūnija rītā Nīkrācē pie atpūtas centra Pepija ar draudzenēm iesāka bērnu burziņu ar pašportretu zīmēšanu uz asfalta. Katram bija ne tikai sevi jāuzzīmē, bet bija arī obligāti jāpieraksta savs vārds. Pēc lielās zīmēšanas visi tika aicināti uz jautro atvēsināšanos atpūtas centra telpās - bumbas ripināšanu, vārtu ieņemšanu un uz mazo boulingu. Atmuguriski izejot no zāles, kā to mēdz darīt Pepija, visi devās uz nākamo spēka un izturības pārbaudes vietu pie jaunā saieta nama.

Tur visiem atkal bija kārtīgi jāizkustās jautrajās stafetēs, kuras noslēdzās ar vietējā rekorda uzstādīšanu - ar vienu lielo lecamauklu izleca uzreiz 11 dalībnieki 4 reizes. Svētku pasākums noslēdzās ar Pepijas un viņas draudzeņu sarūpētā cienasta, gardo pankūku, ēšanu un multiplikācijas filmas par Pepiju noskatīšanos.

Kultūras darba organizatore Inga Koļesova saka lielu paldies par atbalstu Nīkrāces pagasta kolēģēm - bāriņtiesas loceklei Ilonai Rītiņai, sociālajai darbiniecei Santai Knopkenai un Svetlanai Vaļulei.

Teksts - Inga koļesova
Foto - Dace Šķiere

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv