Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
   


Noslēgušās diabēta pacientu apmācības :: 17.06.2011 20:17:20

16.jūnijā Skrundas alternatīvās aprūpes dienas centrā notika šīs sezonas pēdējā diabēta pacientu un viņu tuvinieku apmācību nodarbība.
Nodarbībā P.Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas sertificēta diabēta apmācības māsa Revita Gaišuta stāstīja par to, kas jāzina cukura diabēta pacientam, uzsākot fiziskas nodarbības, kā saplānot savu ēšanas režīmu un fiziskās aktivitātes un to, kā tās ietekmē cukura līmeni. R.Gaišuta uzsvēra, ka fiziskās aktivitātes dod ļoti daudz ieguvumu veselības stabilizēšanai un ir nozīmīgas cukura diabēta ārstēšanā.

Pēc ievada nodarbības medicīnas pārstāve Ilze Umalas piedāvāja bez maksas izmērīt cukura līmeni asinīs un tikai tad doties uz nūjošanas instruktores Zandas Elpes vadīto nodarbību diabēta pacientiem, lai pēc nodarbības, atkārtoti izmērot cukura līmeni, varētu salīdzināt, kā fiziskās aktivitātes to ir stabilizējušas.

Nūjošanas instruktore iepazīstināja interesentus ar pareizu nūjošanas tehniku, izstāstīja un parādīja iesildīšanās un stiepšanās vingrinājumus, kuri jāveic pēc nūjošanas.

Svarīga bija informācija par to, kādas nūjas iegādāties un kā atrast savam augumam piemērotākās.
Paldies nodarbību vadītājiem par sniegto informāciju un interesentiem par iesaistīšanos nodarbībās!
Tiksimies rudenī!

Tekstu un fotogrāfijas sagatavoja Daina Ābele
 

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv