Vārda dienu svin: Marlēna, Ilvija, Ziedone
   


Nīkrācē tiekas gardēži :: 27.03.2013 11:43:21

20.martā Nīkrāces saietā namā vietējais Gardēžu klubiņš uzņēma viesus- kolēģes no Rudbāržiem "Kulinārijas brīnumi" un Raņķiem "Gardēžu kopa". Jau vairākus gadus katrā no pagastiem darbojas šie interešu pulciņi, kuros notiek gan dalīšanās ar receptēm, gan arī kopīga maltītes pagatavošana.

Šajā pavasarī tika nolemts, ka ir pienācis laiks beidzot satikties novada gardēžiem, apciemot vienam otru un iepazīties tuvāk, sarīkot pašiem savas ideālās vakariņas. Nīkrācē viesi tika sagaidīti ar pavasarīgām uzkodām, kazas siera un zaļumu maizītēm. Vakariņās pasniegtie čebureki ar dažādiem pildījumiem, un svaigie salāti tika novērtēti kā ļoti laba maltīte.

Tā kā pavasaris šogad ir ļoti auksts, tad viesiem tika piedāvāta divu veidu ingvera tēja- stiprā un aromātiskā. Aktivitātēs viesi tika iepazīstināti ar Nīkrāces saieta namu un tā darbību. Bija arī kopīgā fotografēšanās ar cepurēm, kas ir kļuvusi kā nerakstīta tradīcija kopš saieta nama atvēršanas. Vakara noslēgumā visi mielojās ar suflē un siera tortēm un tika pieņemts lēmums, ka aprīlī pie sevis viesus uzņems Raņķu "Gardēžu kopa".

Teksts- Inga Ezeriete
Foto- no Ingas Ezerietes foto arhīva

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv