Vārda dienu svin: Jānis
   


Skrundā noslēdzas volejbola veterānu turnīrs
Ievietots 18.03.2012 13:06:27

17. martā visas dienas garumā Skrundas vidusskolas sporta zālē notika volejbola veterānu sadraudzības turnīrs, kurā spēkiem mērojās komandas no Jelgavas, Valgundes, Saldus, Skrundas un pirmo gadu pievienojās komanda no Babītes.

„Spēlējot savās mājās pat sienas palīdz”, teica Skrundas komandas kapteinis Dzintars Grīnbergs, kad skrundenieki spraigās spēlēs pārspēja pārējās komandas. Skrundas komandā spēlēja un uzvaru izcīnīja Dzintars Grīnbergs, Jānis Rutkis, Indulis Kliemanis, Jānis Demčuks, Normunds Linkevičs, Ģirts Sokolovskis un Juris Rožkalns.


Tikai viena punkta starpība no uzvarētājiem Jelgavas senioru komandai, kura ieguva 2. vietu. Trešā vietā komanda no Babītes, kurā spēlēja bijušais skrundenieks Valdis Āboliņš. Viņš atzina, ka šajās sacensībās piedalīties bijis liels prieks, jo sajutis līdzjutēju atbalstu. Saldus komandai ceturtā vieta, bet piektā vieta šī turnīra iniciatoriem Valgundes senioru komandai. Pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma diplomus un medaļas, bet pirmai vietai Skrundas kauss. Visām komandām tika salds sveiciens no SIA „Matss”.
Kā atzina paši volejbolisti, tad šo iesākto draudzību visi ir gatavi drīzumā turpināt un, neskatoties uz lielo nogurumu dienas beigās, jau plāno nākamo tikšanās reizi.

Teksts Aivita Emerberga
Foto- Jozis Zubavičs, Aivita Emerberga

 

komentāri 0


Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv