Vārda dienu svin: Vilhelms, Vilis
   


Skrundas bučos atkal uzvar Turlava
Ievietots 04.07.2011 00:40:30

2. jūlijā Skrundas vidusskolas stadionā, neskatoties uz lielo svelmi, bija pulcējušies futbola spēlētāji un līdzjutēji. Šoreiz par godalgotām vietām minifutbola sacensībās “Skrundas buči” cīnījās četras futbola komandas. Spēlētāji bija no Turlavas, Rudbāržiem un divas komandas no Skrundas.

Komandas izspēlēja savā starpā vienu apli. Rezultātā „Skrundas bučos” jau otro gadu pēc kārtas uzvarēja komanda no Turlavas (komandā spēlēja: Aleksandrs Baranovskis, Āris Brantevics, Uldis Ozoliņš, Jānis Lapsa, Uģis Lagzda, Modris Sermoliņš, Niks Danenbergs, Deins Freijs, Dāvis Fjodorovs), aiz sevis atstājot Rudbāržu komandu (Reinis Bergmanis, Mikus Staņevičs, Mārtiņš Bartašus, Jurģis Staņevičs, Jānis Fjodorovs, Dāvis Kairo, Elans Meisters, Dāvis Brizga), bet trešajā vietā komanda no Skrundas „Cēsu United” (Edgars Jēkabsons, Agris Jēkabsons, Krists Dēvics, Sandis Kadakovskis, Artūrs Vīķis, Agris Jansons, Andris Behmanis-Bergmanis, Jānis Behmanis -Bergmanis, Artjoms Zaharovs).


Turnīra labākais spēlētājs -Linards Šeflers no komandas „FC Barcelona”.Paldies sporta pasākumu dalībniekiem par atsaucību!

Teksts un foto- Aivita Emerberga
 

komentāri 0


Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv