Vārda dienu svin: Monvīds, Egita, Emīls
   


Nedēļa pašvaldībā.

Noslēdzies skrējiens „Izskrien Latviju Nīkrācē!”
Ievietots 22.11.2017 09:25:34

18. novembrī, sveicot  Latviju 99 gadu jubilejā, Nīkrāces pamatskolas teritorijā pulcējās dalībnieki, kuri vēlējās būt kopā svētkos un parādīt, ka esam aktīva, stipra un varoša tauta! 

Skrējienu „Izskrien Latviju Nīkrācē!” atbalstīja 50 dalībnieki. Pasākumā piedalījās ne tikai Nīkrāces pagasta iedzīvotāji, bet bija ieradušies skrējēji gan no Skrundas, gan no Raņķu pagasta. Katram dalībniekam piereģistrējoties, tika dāvinātas sarkanbaltsarkanās lentītes par godu svētkiem.  

Par skrējiena „Izskrien Latviju Nīkrācē!” vēstnešiem tika izvēlēti: Nīkrāces pamatskolas un Kuldīgas sporta skolas vieglatlētikas nodaļas audzēknis Raivo Liekmanis un nīkrācniece Dzintra Liekmane.

Nelabvēlīgie laika apstākļi nebija šķērslis skrējiena dalībniekiem, kuri kopīgi izskrējaLatvijas kontūru Nīkrāces pagastā. Kopā pieveicām izveidoto trasi, kuras garums bija 2,2 kilometri.  Finišā katrs dalībnieks saņēma pārsteiguma dāvanu kā pateicību par dalību skrējienā „Izskrien Latviju Nīkrācē!” Noslēgumā visi baudīja karstu tēju un mazu cienastu.

Paldies visiem dalībniekam un ikvienam, kurš palīdzēja šī pasākuma organizēšanā!

 Informāciju sagatavoja: Ilona Rītiņa, Nīkrāces sporta darba organizatore

Foto : Aivita Staņeviča

komentāri 0

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv