Vārda dienu svin: Vēsma, Fanija
   


Skrundas novada bibliotēkas

„Saulespuķes” piedalās Grāmatu sportā :: 02.06.2016 13:59:58

Skrundas Bērnu bibliotēkas lasītāju klubiņa „Saulespuķe” meitenes un zēni  lasa un priecājas arī vasarā. Starptautiskā Bērnu aizsardzības diena , ar literāri sportiskām  aktivitātēm, tika pavadīta Pelčos, kur uz kārtējo draudzības spēli aicināja Pelču pagasta bibliotēkas vadītāja Daina Girvaite. 

Senais Pelču pils parks uzzināja daudz jauna, jo sportiskās stafetes mijās ar interesantiem „biblioliterāriem” uzdevumiem. Visi varēja izmēģināt jauno grāmatmīļu izklaidi „Bookface”. Grāmatas vāks plus atbilstoša seja – un rezultāts ir pārsteidzošs!

Pārbaudījumu bibliotekārēm bija sagatavojuši arī pasākuma dalībnieki – Pelču un Skrundas bērnu bibliotēkas jaunie lasītāji. Atrast iztrūkstošos vārdus latviešu tautas dziesmās, atcerēties mūsu dižgaru literāro mantojumu un noprezentēt kādas grāmatas izdošanu nebija nemaz tik viegls pārbaudījums.

Par visiem izpildītajiem uzdevumiem tika piešķirtas īpašas balvas, šoreiz netradicionālas – desiņas, siers, maize un citi gardumi, kas draudzīgi tika izlietoti piknikā.

 

Informāciju sagatavoja: Inga Zalgaucka

Foto: Ligita Danenberga

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.
Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv