Vārda dienu svin: Vēsma, Fanija
   


Skrundas novada bibliotēkas

Janvāris Rudbāržu bibliotēkā :: 25.01.2017 13:37:21

Līdz 15. janvārim Rudbāržu bibliotēkā izstādē “Raibas kā dzīve” apmeklētāji varēja skatīt Jelgavas dzejnieka Harija Krūzes kaklasaišu kolekciju, savukārt 20. janvārī ar bibliotekāres darbu un jaunākajām grāmatām iepazinās O. Kalpaka Rudbāržu pamatskolas pagarinātās grupas audzēkņi.

“Raibas kā dzīve”

Līdz 15. janvārim Rudbāržu bibliotēkā apmeklētāji varēja skatīt izstādi “Raibas kā dzīve”, kurā bija izlikta Jelgavas dzejnieka Harija Krūzes kaklasaišu kolekcija. Kaklasaites iegūtas vairāku gadu laikā un tiek nesētas dažādos pasākumos. Izstāde apmeklētājiem patika, turklāt vīrieši vēlējās zināt, kā sasiet kaklasaiti.

Viesos jaunie lasītāji

20. janvārī bibliotēkā viesojās O. Kalpaka Rudbāržu pamatskolas pagarinātās grupas audzēkņi un audzinātāja Antra Bikše, lai iepazītos ar bibliotekāres darbu un jaunākajām grāmatām. Vairums bērnu iepriekš domāja, ka bibliotekāri tikai lasa grāmatas, tādēļ ar interesi klausījās, kādi darbi darāmi bibliotēkā. Tika arī lasīti fragmenti no jaunākajām grāmatām. Katrs izvēlējās sev tīkamāko grāmatu.

Teksts un foto: Mārīte Kviese, Rudbāržu bibliotēkas vadītāja

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.
Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv