Jautājums:
Kāpēc pēkšņi aizliegts apmeklēt Rudbāržu sporta zāli? Jauniešus vairs nelaiž pat sportot. Pēkšņi zālē liels elektribas rēķins. Visu laiku nebija tādas problēmas.

Atbilde: Labdien!
Rudbāržu sporta zāle, kā arī trenažieru zāle atvērta sportot gribētājiem:
Piektdienās: 16.00 – 22.00
Sestdienās, svētdienās: 12.00 – 22.00
Ceturtdienās ir iespējams apmeklēt ārstniecisko vingrošanu, ko vada Inese Ivāne (maksa 1 EUR).

Atbildi sagatavoja: Inese Ozoliņa, Rudbāržu sporta darba organizatore


Pievienots: Aprīlis 26, 2018


Jautājums:
Labdien.Rudbāržos pretī Soc.mājai kur beidzas bruģētais un sākas nebruģētais ceļš (uz veikala pusi)lietus laikā uzkrājas ūdens.Nav iespējams ne pārkāpt ne pārlēkt neiekāpjot peļķē.Vai tiešām nav iespējams ko tur labot?

Atbilde: Labdien!

Pie nākamajām lietavām tiks uzaicināts speciālists, lai lemtu par problēmas risinājumu.

Atbildi sagatavoja: Dzintra Veģe, Rudbāržu pagasta pārvaldes vadītāja


Pievienots: Aprīlis 26, 2018


Jautājums:
Labdien!

Dzintra Veģe, vai tiešām ir tik grūti sakopt autoostas teritoriju? Ābeļdārzā tak var nopļauta pērno zāli! Ļoti nepievilcīgs skats iebraucot Rudbāržos! Ceļu bedres joprojām līdz galam neaizlapītas....

Atbilde: Labdien!
Pagasta pārvaldei nav pienākums kopt citu īpašnieku nesakoptās zemes platības. Par teritorijas uzturēšanas kārtību atbild zemes īpašnieks.
Liepu ielā bedrīšu remonts tiks turpināts tuvākajā laikā, tiklīdz gaisa vidējā temperatūra sasniegs +12, +15 grādus.

Atbildi sagatavoja: Dzintra Veģe, Rudbāržu pagasta pārvaldes vadītāja


Pievienots: Aprīlis 24, 2018


Jautājums:
Labdien,sakiet lūdzu vai kādreiz Dzeldas bīstamai gravai sakārtos ceļa apmales.Pa šo ceļu tiek vesti arī skolnieki un cik tas ir droši.

Atbilde: Labdien!
Š. g. aprīļa sākumā Skrundas novada pašvaldība ir nosūtījusi vēstuli VAS “Latvijas Valsts ceļi”, norādot uz slikto brauktuves asfalta segumu, kā arī drošības barjeru stāvokli. “Latvijas Valsts ceļi” informēja, ka tiks vērtēta posma sakārtošanas prioritāte, plānojot remontus turpmākajam plānošanas periodam, ņemot vērā seguma vērtējumu, satiksmes intensitāti, kā arī Skrundas novada pašvaldības Ceļu fonda komisijas lūgumu.


Pievienots: Aprīlis 24, 2018


Jautājums:
Labdien!
Vai Skrundā ir vieta, kur nodot/ziedot apģērbu, apavus, saimniecības preces?

Atbilde: Labdien!
Šādu ziedojumu pieņemšanas punkts ir izveidots Nīkrācē.
Aicinām sazināties ar Nīkrāces pagasta pārvaldes vadītāju Ilonu Rītiņu, tālr. 26665663, vai ar sociālo darbinieci Santu Knopkenu, tālr. 29254339.


Pievienots: Aprīlis 24, 2018


Jautājums:
Tie būs Skrundas svētki vai visa novada svētki? Banerī rakstīts tikai Skrundas.Vai novada iedzīvotājiem nebūs svētku?

Atbilde: Labdien!
Skrundas novada svētku atklāšana un koncerti norisināsies visos pagastos, taču, kā katru gadu, centrālie pasākumi notiks Skrundas pilsētā ar dažādiem tirdziņiem, koncertiem, laivu nobraucienu u.c. aktivitātēm. Aicinām ar pasākumu programmu iepazīties http://www.skrunda.lv/skrundas_svetki.php.


Pievienots: Aprīlis 24, 2018


Jautājums:
Labdien gribējām pajautāt vai Jaunmuižā bernu dārzs būs visu vasaru jeb atkal būs javed pa vasaru uz Skrundu.

Atbilde: Labdien!
Šobrīd Jaunmuižas pamatskolā tiek veikta aptauja par b/d grupā nepieciešamo vietu skaitu vasaras mēnešos. Iespējams, ka līdz 22. jūnijam b/d grupa strādās bez izmaiņām. Gadījumā, ja Skrundas PII “Liepziediņš” vasaras mēnešos vēl netiks uzsākta rekonstrukcija, tad jūlija un augusta mēnešos būs jāapmeklē b/d Skrundā.
PII “Liepziediņš” rekonstrukcijas gadījumā Jaunmuižas pamatskolā tiek plānotas atsevišķas b/d grupas.

Atbildi sagatavoja: Inga Flugrāte, Skrundas novada pašvaldības Izglītības nodaļas vadītāja


Pievienots: Aprīlis 23, 2018


Jautājums:
Labdien! Šogad Nīkrāce tik skaisti saposta uz Lieldienām, bet acīs "duras" tā nekoptība iebraucot pagastā pie bijušā kluba B1.Vai tiešām Nīkrāces pārvalde nevar likt sakopt to lūžņu izgāztuvi ceļa malā? Ja mēs visi savas teritorijas nekopsim , tad nekāda Lielā talka nelīdzēs.

Atbilde: Labdien!
Saistībā ar šo teritoriju jau vairākkārt īpašniekam ir lūgts to sakārtot. Diemžēl nevaram likt iedzīvotājam piespiedu kārtā sakopt savu privātīpašumu.
Atbildi sagatavoja: Ilona Rītiņa, Nīkrāces pagasta pārvaldes vadītāja


Pievienots: Aprīlis 10, 2018


Jautājums:
Labdien!

Kad beidzot Dzintra Veģe sāks darīt kaut ko Rudbāržu iedzīvotāju labā! Ceļš iebraucot Rudbāržos vienās bedrēs! Gribu redzēt, ka mana nodokļu nauda tiek izmantota lietderīg! Paldies!

Atbilde: Labdien!
Šobrīd ir aiztaisītas lielākās bedres, pārējās tiks salabotas, iestājoties siltākam laikam.
Darbs pagastā norit nepārtraukti. Ja radušies jautājumi par paveiktajiem vai plānotajiem darbiem Rudbāržos, aicinām sazināties ar pašu pagasta pārvaldes vadītāju Dzintru Veģi, lai radušās problēmas risinātu pēc iespējas operatīvāk.


Pievienots: Aprīlis 5, 2018


Jautājums:
Velejos paintreseties saistiba ar skrundas Elvi laukuma novietoto zivju stendu, Kapec vina "nojumites" stutes liedz iebraukt invalidu stavlaukuma, ka ari apgrutina velosipedu novietosanu? Piebildisu kad brusina "nojumes" nostiprinasanai nav paredzetais stiprinajums un mana izpratne ari nav tas drosakais variants, mazums tiek aizkerta si brusina un nojume var traumet kadu klientu.

Atbilde: Labdien!

Pie Skrundas "Elvi" veikala novietotais zivju tirdzniecības stends iepriekš ar pašvaldību nebija saskaņots. Tā kā šāda veida būvēm ir nepieciešama novietošanas saskaņošana ar Būvvaldi, tad Būvvalde un pašvaldības policija ir sazinājusies ar uzņēmēju, kurš stendu jau ir pārvietojis, lai nodrošinātu piekļuvi invalīdu un velo stāvvietai. Ar uzņēmēju veiktas pārrunas un panākta vienošanās, ka viņš iesniegs Būvvaldei nepieciešamos dokumentus tirdzniecības stenda novietošanai un novērsīs būves nepilnības.


Pievienots: Aprīlis 3, 2018
Powered by PHP Guestbook - brought to you by PHP Scripts
 
1 2 3 4 5 6 Nākošā › Pēdējā »