Jautājums:
Labdien! Vai ar 3+ ģimenes karti var saņemt daudzbērnu ģimenei pienākošos atbalstu Skrundas novadā?

Atbilde: Labdien!
Latvijas Goda ģimenes apliecības jeb 3+ Ģimenes kartes piedāvātās atlaides ir iespējams izmantot, iegādājoties preces un pakalpojumus uzņēmumos, kuri pievienojušies daudzbērnu ģimeņu atbalsta programmai. Visu daudzbērnu ģimenēm draudzīgo uzņēmumu sarakstu iespējams aplūkot interneta vietnē godagimene.lv.
Pašvaldība novadā dzīvojošām daudzbērnu ģimenēm piedāvā šādus atbalsta pasākumus: http://www.skrunda.lv/dokumenti/Atbalsts_gimenem_2017.pdf


Pievienots: Decembris 12, 2017


Jautājums:
Sveiki!
Gribētos zināt, kas Rudbāržu pagastā zāģējis ceļmalās krūmus(ceļa posms Rudbārži-Sieksāte)? Parasti jau krūmu galotnes neatstāj uz brauktuves! Tā jau uz ceļa jāizvairas no bedrēm un tad vēl tagad jāskatas ,lai neskrāpētu auto sānus.

Atbilde: Labdien!
Atvainojamies, ja vietām apzāģētie krūmu gali ir apgrūtinājuši pārvietošanos. Esam apsekojuši šo ceļa posmu. Darbinieks, kas veic krūmu zāģēšanu, ir informēts un uz braucamās daļas esošie zari tiks savākti. Paldies par iesaistīšanos!


Pievienots: Decembris 13, 2017


Jautājums:
Sveiki!
Es gribu taisit remontu sava maja,nomainit jumtas segumu,nomainit logus, uztaisit skaistu fasadi, uztaisit jaunus elektribas vadus, uztaisit visus iekšdarbus,esošas sienas netiks parceltas,var but bus jaunas starpsienas! Darišu to pats un ar draugu palidzibu!
Vajadzes man priekš ta taisit buvatļauju???

Atbilde: Labdien!
Kā informēja Skrundas novada pašvaldības Būvvaldes vadītājs Kaspars Upenieks:
1. Mainot ēkas fasādē JUMTA segumu, FASĀDES apdari, LOGUS, ja tiek mainīts esošā loga dalījums, tad ir nepieciešams izstrādāt Ēkas fasādes apliecinājuma karti.
2. Veicot ēkas iekšējo kosmētisko remontu, nemainot sienu atrašanās vietas, tās neskarot un nemainot telpu funkciju, nekāda veida dokumentāciju būvvaldē iesniegt nav nepieciešams.
3. Ja tiek skartas NENESOŠAS sienas (arī izbūvētas durvis vai ailas) vai izbūvētas jaunas NENESOŠAS sienas, nepieciešamas izstrādāt Apliecinājuma karti ēkas vai tās daļas vienkāršotai atjaunošanai.
4. Skarot ēkas NESOŠĀS sienas vai izmainot ēkas fasādi (paredzot jaunus logus, durvis vai piebūvi), tad nepieciešams izstrādāt Dzīvojamās mājas pārbūves projektu.

Šajā gadījumā varētu pietikt ar šīm augstāk minētām apliecinājuma kartēm (Ēkas fasādes apliecinājuma karti un Apliecinājuma karti ēkas vai tās daļas vienkāršotai atjaunošanai).
Tomēr iesakām pirms plānotiem būvdarbiem jebkurā gadījumā vērsties būvvaldē vai kādā no arhitektu projektēšanas birojiem, lai saņemtu konsultāciju.

Skrundas novada pašvaldības Būvvaldes kontaktinformāciju varat atrast šeit: http://www.skrunda.lv/domes_izpildvara.php


Pievienots: Decembris 10, 2017


Jautājums:
Vai komunālie arī šoziem neplāno laicīgi kaisīt ceļus tā pat kā pagājušo ziemu? Ielas ir vienkārši šausmīgas. Kāpēc tad sētniecēm ir jāskrien brīvdienās uz darbu, lai tīrītu trotuārus, bet ceļus, kas ir svarīgāki neviens nekaisa, jo ir brīvdiena?

Atbilde: Labdien!
Kā informēja SIA “Skrundas komunālā saimniecība” valdes loceklis Kaspars Kutuļsks, autoceļu uzturēšana Skrundas novadā un Skrundas pilsētā tiek veikta atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.224 "Noteikumi par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli". Pie mainīgiem laika apstākļiem var strauji mainīties arī brauktuves stāvoklis, tāpēc, lai operatīvāk veiktu uzturēšanas darbus, aicinām iedzīvotājus par slidenām vai nenotīrītām brauktuvēm informēt SIA "SKRUNDAS KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" ceļu uzturētāju Jāni Demčuku pa tālruni 27332280.


Pievienots: Decembris 11, 2017


Jautājums:
Labdien! Kad ir Ziemassvētku egle Skrundas un apkārtnes bērniem?

Atbilde: Labdien!
Skrundas novada lauku teritorijas pirmsskolas vecuma bērniem Ziemassvētku pasākums notiks 22. decembrī plkst. 16.00 Skrundas kultūras namā.
Savukārt Skrundas pilsētas pirmsskolas vecuma bērniem – 22. decembrī plkst. 18.00.
Sīkāka informācija par šiem un citiem pasākumiem gan pilsētā, gan pagastos atrodama sadaļā AFIŠA: http://www.skrunda.lv/afisa.php


Pievienots: Decembris 9, 2017


Jautājums:
Sveiki! Vai ir kāda cerība,ka bērnudārzā obligātajās piecgadnieku,sešgadnieku grupiņās ēdināšana varētu būt pašvaldības apmaksāta (vai,piemēram,ja ne brokastis,bet pusdienas un launags kā skolā 1.-4.klasēs)

Atbilde: Labdien!
Pašvaldības atbalsts pirmsskolas vecuma bērnu ēdināšanai (obligātā pirmsskolas sagatavošanas grupiņa) paredzēts 2018. gada budžetā, kas tiks apstiprināts domes sēdē janvārī. Sīkāka informācija būs pieejama pēc tā apstiprināšanas.


Pievienots: Decembris 8, 2017


Jautājums:
Labdien!
Vai ir plānots kaut ko darīt ar ceļa segumu grantētajās ielās-Smilšu, Strādnieku, Robežu, Rūpniecības, Parka utt? Ceļš nav izbraucams jau ilgu laiku.

Atbilde: Labdien!
Esam informēti par grantēto autoceļu un ielu stāvokli, autoceļu uzturētāji ilgstošo lietavu laikā nevar veikt atbilstošu ceļu seguma uzturēšanu.
Ceram uz Jūsu sapratni.


Pievienots: Decembris 6, 2017


Jautājums:
Labdien. Kad ir egles iedegšana?

Atbilde: Labdien!
Egles iedegšana Skrundā būs 8. decembrī. Jau 16.45 pulcēšanās pie Skrundas novada domes ēkas, līdzi ņemot lukturīšus un rūķu cepures. Plkst. 17.00 sākas gājiens ar dažādiem pārsteigumiem un plkst. 17.20 svinīga egles iedegšana. Turpinājumā pie kultūras nama muzikāla leļļu teātra izrāde "Puteklītes Ziemassvētki".
Par citiem pasākumiem novadā un pilsētā varat uzzināt sadaļā Afiša: http://www.skrunda.lv/afisa.php


Pievienots: Decembris 1, 2017


Jautājums:
Labdien ! Gribētu noskaidrot kur (jo ,jūsu mājas lapā to nevaru atrast ) ,un kādā datumā notiks autobusa Isuzu izsole . Paldies !

Atbilde: Labdien!

Paldies par izrādīto interesi!

30. novembrī domes sēdē tiks lemts par transportlīdzekļa atsavināšanu, pēc lēmuma pieņemšanas Latvijas Vēstnesī, kā arī Skrundas pašvaldības mājas lapā tiks publicēti izsoles noteikumi.


Pievienots: Novembris 15, 2017


Jautājums:
Kāpēc pēdējā Skrundas novada avīzītē nekas nav teikts, kad svecīšu vakars notiek Klūgu un Pastaru kapsētās? Pastaru kapsētā jau apm mēnesi ir salūzuši ieejas vārtiņi.

Atbilde: Labdien!

Klūgu un Pastaru kapsētās aicinām nolikt svecītes piederīgajiem 25. novembrī. Šeit informācija arī par citām pilsētas un novada kapsētām. http://www.skrunda.lv/afisa.php
Jautājums par salūzušajiem Pastaru kapsētas vārtiņiem jau nodots atbildīgajiem darbiniekiem un situācija tiek risināta.


Pievienots: Novembris 14, 2017
Powered by PHP Guestbook - brought to you by PHP Scripts
 
1 2 3 4 5 6 Nākošā › Pēdējā »