Vārda dienu svin: Nils, Viktors
   


Aicina pieteikt dalību Lieldienu tirdziņam Liepājā :: 17.03.2017 09:06:44

Biedrība “ETNO Liepāja” organizē mājražotāju un amatnieku Lieldienu tirdziņu, kas norisināsies 15. aprīlī no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 Rožu laukumā Liepājā. Tirdziņā būs iespēja iegādāties pašmāju amatnieku darinātas preces un mājražotāju saražotos gardumus. Piedāvātajā sortimentā atradīsies gan idejas un risinājumi svētku dāvanām, gan preces praktiskiem ikdienas soļiem.

Svētku tirdziņā ir aicināti pieteikties jebkāda stila amata meistari, kuri strādā ar visdažādākajiem materiāliem un savos darinājumos apvieno mākslu, nacionālos rakstus, un amata prasmes. Saražotos darinājumus un produkciju amatniekiem būs iespēja piedāvāt liepājniekiem un pilsētas viesiem.

Tirdziņam tiek aicināti pieteikties dažādi tirgotāji ar interesantu un daudzfunkcionālu preču klāstu. Visi interesenti aicināti pieteikt savu dalību pasākumam līdz 7. aprīlim, sazinoties ar kontaktpersonu Madaru Pūķi, mob. t. 26371671, vai rakstot savu pieteikumu uz e‑pastu: tirgusrozulaukuma@gmail.com, norādot  dalībnieka nosaukumu, preču sortimentu, nepieciešamo tirdzniecības platību, elektrības pieslēguma jaudu un pievienojot reģistrācijas dokumentus.

Atbalstot vietējos ražotājus, ikviens aicināts izvēlēties produkciju, kas tapusi tepat Kurzemē.

Visi mīļi gaidīti amatnieku Lieldienu tirdziņā iegādāties dāvanas svētkiem un mīļlietiņas pavasara noskaņas radīšanai!

Informāciju sagatavoja: Madara Pūķe, Lieldienu tirdziņa Rožu laukumā kontaktpersona

tirgusrozulaukuma@gmail.com

Foto: Modris Helds

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv