Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš
   


Biedrības "Mini SD" projektam – panākumi konkursā "Sabiedrība ar dvēseli – Latvija" :: 20.03.2017 16:59:08

Skrundas biedrības “Mini SD” projekts “Kurmīša OttO meistarklases” atzīts par otru labāko projektu Kurzemes reģionā “Sabiedrība ar dvēseli – Latvija” (SDL) 2016. gada noslēguma pasākumā, kas 18. martā tika rīkots Līvānu novada Kultūras centrā, lai suminātu projektu īstenotājus, kā arī apbalvotu 2016. gada veiksmīgākos projektus.

Konkursa žūrija izvirzīja labākos projektus no katra reģiona (Vidzeme, Latgale, Kurzeme, Zemgale un Pierīga), kuri ieguva iespēju piedalīties noslēguma pasākumā – tā ir Latvijas Pašvaldību savienības un Nīderlandes fonda KNHM (pilnais nosaukums – Koninklijke Nederlandsche Heidemaatschappij) iedibinātā tradīcija reizi gadā aicināt kopā labākos mazo projektu dalībniekus no visas Latvijas, lai izvērtētu kā iedzīvotāji veido savu dzīves vidi.

Skrundas novada pašvaldība 2016. gadā līdzfinansēja biedrības “Mini SD” projektu “Kurmīša OttO meistarklases”, kas bija veltīts Skrundas novada ģimenēm ar pirmskolas vecuma bērniem. 2016. gada noslēguma pasākuma laikā pēc projektu prezentācijām klātesošajiem bija iespēja nobalsot par viņuprāt labākajiem 3 projektiem. Balsojuma rezultātā “Kurmīša OttO meistarklases” tika atzīts par otru labāko projektu Kurzemes reģionā.

Ar Nīderlandes fonda KNHM atbalstu tiek izdots žurnāls, kurā atspoguļots padarītais darbs – šogad izdots jau 11. žurnāla numurs, un tajā var ieskatīties 41 pašvaldībās ar iedzīvotāju un sabiedrisko organizāciju iniciatīvu realizētu 515 projektu idejās. ŽURNĀLS PIEEJAMS ŠEIT

Teksts: Anda Vītola, biedrības "Mini SD" valdes priekšsēdētāja

Izmantota informācija no žurnāla “Sabiedrība ar dvēseli. Iedzīvotāji veido savu vidi” 2017. gada izdevuma

Foto: Eduards Skabis

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv