Vārda dienu svin: Jānis
   


Biznesa rīts Kuldīgā
Ievietots 04.04.2017 10:21:02

Kurzemes Biznesa inkubators kopā ar Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri aicina uz Biznesa rītu par tēmu “Darbu atlikšana – kā no tā izvairīties?”, kas notiks š.g. 12. aprīlī, Restorānā “Bangerts”, Pils iela 1, Kuldīga.

Biznesa rītā tiks diskutēts par to, kā nonākam darbu atlikšanas apburtajā lokā, kādu lomu plānošanā un atlikšanā spēlē trauksme un mūsu iekšējā pārliecība, kāda nozīme attaisnojumiem, kad atliekam ieplānotos darbus un kā tas uztur atlikšanas apburto loku. Un, protams, uzzināsiet ko darīt ar saviem “tik patiesajiem” attaisnojumiem, kas ļauj darbu nedarīt, kā spēt saplānot darāmo un spēt pie ieplānotā turēties.

Ar vērtīgu informāciju un noderīgiem padomiem seminārā dalīsies Maruta Freimane (Dr.psych.), sertificēta psihoterapeite kognitīvi-biheiviorālajā terapijā, klīniskā un organizāciju psiholoģe. Kopš 2010. gada viņa vada Psiholoģijas un KBT centru “Intellego”. Maruta sniedz psihoterapiju individuālajiem klientiem un vada apmācības organizāciju darbiniekiem. Marutai ir doktora grāds klīniskajā psiholoģijā. Viņa lasa kursus par treniņu vadību organizācijās un Kognitīvo un uzvedības terapiju Latvijas Universitātes un Rīgas Stradiņa Universitātes maģistrantūras studentiem; viņa ir vairāku zinātnisko publikāciju autore un grāmatu līdzautore. 

BIZNESA RĪTA PROGRAMMA

Dalības maksa: Bez maksas!

Reģistrēšanās dalībai: http://ej.uz/BR_Kuldiga_12_04_2017

 

Papildu informācijai: Linda Roga, projekta koordinatore

Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris

Pļavu iela 17, LV-3411, Latvija

M. + 371 28663400

linda@greentechlatvia.eu

komentāri 0


Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv