Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš
   


Jaunatnes aktualitātes

Šonedēļ Skrundas novada multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā :: 18.04.2017 11:57:55

Skrundas novada multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā šonedēļ ne tikai darbosies radošā darbnīca "Pavasarīgi telpu dekori", bet arī būs iespēja uzzināt vairāk par meditāciju un nostiprināt savas angļu valodas zināšanas nodarbībā "Es varu runāt angliski!"

 

"Māmiņu skola” Skrundas novada multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā aicina šo trešdien, 19. aprīlī, plkst. 10.00 uz sarunu par meditāciju. Pēc sarunas dalīsimies pārdomās par Lieldienām. Paņem līdzi krāsotu oliņu!

Savukārt 19. aprīlī plkst. 14.30 Tev ir lieliska iespēja nostiprināt savas angļu valodas zināšanas! Saņem atbalstu, lai rastu sajūtu "Es varu runāt angliski!" Ar Tevi kopā būs mūsu brīvprātīgā superjauniete Eva Behmane. Atnāc! Mēs Tevi gaidām!

Aktivitātes īstenotas projekta “PROTI un DARI!” ietvaros (Projekta numurs: Nr. 8.3.3.0./15/I/001).

"PROTI un DARI!” ir Eiropas Savienības fondu 2014.-2020.gada plānošanas perioda darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.3. specifiskā atbalsta mērķa “Attīstīt NVA nereģistrēto NEET jauniešu prasmes un veicināt to iesaisti izglītībā, NVA īstenotajos pasākumos Jauniešu garantijas ietvaros un nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru darbībā” projekts, kuru īsteno Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām.

Vairāk informācijas par projektu “PROTI un DARI!” var atrast aģentūras tīmekļa vietnē www.jaunatne.gov.lv vai sazinoties ar aģentūras Struktūrfondu daļas darbiniekiem (tālruņa nr. 67356249), vai sazinoties ar Skrundas novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālisti Baibu Eversoni (tālruņa nr. 29852292).

Informāciju sagatavoja: Baiba Eversone, Skrundas novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.
Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv