Vārda dienu svin: Rasa, Rasma, Maira
   


Jaunatnes aktualitātes

Jaunieši ar funkcionālajiem traucējumiem atsākuši nodarbību sezonu. :: 12.09.2017 16:20:43

   Lai arī Skrundas „Alternatīvās aprūpes dienas centrs” savu darbību pārtrauca jau pagājušajā vasarā, iestādes klienti - jaunieši ar funkcionālajiem traucējumiem, aktīvi uzsākuši jauno apmeklējumu sezonu arī šajā rudenī, piedaloties Sociālā dienesta piedāvātajās aktivitātēs.

   

     Atgriežoties pēc vasaras brīvlaika, jaunieši devās pārgājienā-piknikā „Pretī zelta rudenim”. Jau otro gadu pēc kārtas mūs savās mājās uzņēma Elīna un Uģis Lagzdas. Te jauniešiem bija iespēja ugunskurā cept desiņas un ābolus, kā arī izstaigāt tuvējās dabas takas. Par lielu pārdzīvojumu un reizē arī jautrību  izvērtās cīņa ar lapsenēm, kas pamanījušas saldumus, uzradās vesels bars.

    Jaunieši ar funkcionālajiem traucējumiem ar prieku iesaistījās Skrundas vidusskolas ierosinātajā aktivitātē „Dzeja uz trotuāra”. Izvēloties Ventas ielas posmu pretī veikalam „Jumis”, uz trotuāra tika rakstīta dzeja par Latviju, zīmēti sarkanbaltsarkani karodziņi un ziedi. Kopējo darbu katrs jaunietis parakstīja ar savu vārdu.

Teksts: Mirdza Raga, sociālā aprūpētāja

Foto:   Elīna Lagzda

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.
Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv