Vārda dienu svin: Vilhelms, Vilis
   


Kultūras aktualitātes

Popgrupai "Bums" atkal panākumi :: 05.06.2017 13:53:49

28. maijā Talsu tautas namā jau astoto gadu notika Latvijas novadu jauno vokālistu konkurss “Talsi uzdod toni 2017”. Skrundas bērnu popgrupai “Bums” šis konkurss bija īpaši emocijām bagāts. Savā vecuma (10–14 gadi) grupā meitenes ieguva 1. vietu, kas piedzīvoto konkursu vēsturē bija vēl kas nebijis. “Bums” ieguva arī skatītāju simpātiju starp popgrupām.

Konkurss, kuru ik gadu organizē biedrība “Talsu tonis”, kļuvis par stabilu tradīciju un ir viens no vadošajiem konkursiem Latvijā, par ko liecina lielais dalībnieku skaits. Šogad konkursam pieteikušies bija 216 dalībnieki no 18 novadiem. 

Konkurss notika 3 kārtās, kas nodrošina augstu kvalitātes līmeni. Pirmajā kārtā tika atlasīti dalībnieki no iesūtītajiem pilnajiem balss ierakstiem, otrajā kārtā, jeb pusfinālā notika sīva cīņa, lai iekļūtu trešajā kārtā. Šogad žūrijā bija vokālā pedagoģe Anita Geidāne, dziedātāji Mārtiņš Ruskis un Sabīne Berezina, dziedošās aktrises Karīna Tatarinova un Ērika Eglija, kā arī ikgadējais konkursa krusttēvs, TV režisors Arvīds Babris. 

Katru gadu tiek domāts, kā noturēt konkursa augsto līmeni un veikt pozitīvas izmaiņas. Šogad konkursa otrā kārta notika Talsu tautas namā divās vietās vienlaicīgi – Spoguļzālē un Radošajā sētā, kur žūrijas viena daļa vērtēja solistus, bet otra daļa popgrupas. 

Finālā dalībnieki dziedāja Talsu tautas nama Radošajā sētā. Pasākums notika visu dienu un Talsu tautas nams bija dalībnieku un skatītāju piepildīts, taču plkst. 16.00 Radošajā sētā brīvu vietu nebija, jo fināla koncerts katru gadu ir ļoti apmeklēts, bet šogad īpaši, jo 28. maija vakars bija tik skaists un silts un finālā dziedāja labākie no labākajiem, kas tiešām bija baudījums jebkuram mūzikas cienītājam.

Teksts: Guna Pavilaite, Skrundas bērnu popgrupas “BUMS” vadītāja

Foto: no Gunas Pavilaites personīgā arhīva un talsiuzdodtoni.lv

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.
Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv