Vārda dienu svin: Nils, Viktors
   


Sabiedrības līdzdalības aktualitātes

Darīsim labus darbus! :: 24.02.2017 13:03:21

27. februārī plkst. 16.00 Skrundas novada multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā "Samariešu atbalsts mājās" darbinieces pastāstīs par savu darba ikdienu ar vientuļajiem senioriem. Pēc sirsnīgajiem stāstiem ikviens aicināts darboties "Kartiņu darbnīcā", lai kopīgiem spēkiem iepriecinātu vecos cilvēkus Lieldienās.

Vairums no mums pat nenojauš, cik daudzi vecie cilvēki dzīvo vieni paši, kam nav ar ko parunāties, kopā padzert tēju un uzēst cepumus. Ir cilvēki, kuri šo vientulību redz ikdienā un spēj tikai nedaudz ieviest prieku šo cilvēku dzīvēs.

27. februārī būs iespēja paklausīties stāstos, kas patiesi liek aizdomāties par šiem cilvēkiem, būs iespēja dzirdēt sirsnīgus stāstus par kopā būšanu, sarunām un prieku tiekoties ar viņiem – tos pastāstīs darbinieces no "Samariešu atbalsts mājās".

Pēc sirsnīgajiem stāstiem darbosimies "Kartiņu darbnīcā" vairāku nedēļu garumā, lai kopīgiem spēkiem iepriecinātu vecos cilvēkus Lieldienās, ar "Samariešu" palīdzību nogādājot apsveikumu kartiņas, ko būsim izgatavojuši paši savām rokām. 

Pēc sarunas būs iespējams apskatīt automašīnu, ar kādu "Samariešu atbalsts mājās" dodas pie senioriem un kura ir aprīkota ar dušas telpu, virtuves daļu, veļasmašīnu un nagu aprūpes ierīci.  

Uz tikšanos pirmdien!
Darīsim labus darbus!

Informāciju sagatavoja: Arita Grundmane-Pētersone, jaunatnes darbiniece

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.
Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv