Vārda dienu svin: Kintija, Kora
   
Sporta aktualitātes

Skrundā sacenšas volejbolā :: 18.04.2017 16:05:11

Pagājušajās brīvdienās Skrundā notika divas sacensības volejbolā: pirmajās spēlēja veterānu komandas, kas sacentās par Skrundas kausu, savukārt otrajās, ne mazāk aizraujošās, sacentās Skrundas atklātā čempionāta volejbolā vīriešiem dalībnieki.

Uz veterānu sacensībām 15. aprīlī bija ieradušās komandas no Saldus, Valgundes, Jelgavas, Ventspils un Skrundas. Ļoti aizraujošās uz sīvās cīņās tika aizvadītas visas desmit spēles, un par uzvarētājiem šoreiz kļuva Jelgavas volejbola veterāni, otrajā vietā atstājot mājiniekus, Skrundas volejbolistus, trešie šoreiz Valgundes sportisti, ceturtajā un piektajā vietā – attiecīgi Saldus un Ventspils volejbola veterāni.

Skrundas atklātajā čempionātā volejbolā vīriešiem 17. aprīlī tika aizvadītas trīs interesantas spēles. Pirmajā spēlē tikās ''Marga-G'' un ''Dunalka''. Šī bija viena no spraigākajām šī sabraukuma spēlēm un ilga ne vairāk un ne mazāk kā divas stundas! Piektajā setā tikai ar pieredzes palīdzību uzvaru izdevās izcīnīt ''Marga-G'' volejbolistiem. Arī otrā spēle bija ne mazāk interesanta, tajā ''Īvande+'' izrādīja sīvu pretošanos ''Marga-G'' volejbolistiem, taču piekāpās ar rezultātu 0 : 3. Trešā spēle, kurā sacentās “Dunalka” un ''Īvande+'', arī izvērtās par piecu setu cīņu, taču šoreiz piektajā setā pārāki izrādījās Dunalkas sportisti. 

Skrundas atklātā čempionāta volejbolā vīriešiem nākamās spēles paredzētas 22. un 23. aprīlī, rezultātu tabula un spēļu grafiks apskatāmi ŠEIT.

Informāciju sagatavoja: Jānis Rutkis,  Skrundas novada pašvaldības sporta organizators

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.
Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv