Vārda dienu svin: Armanda, Armands
   


Sporta aktualitātes

Skrundenieki cīnās par Ziemassvētku kausu telpu futbolā :: 02.01.2018 11:39:29

26. decembrī Cīravas ikgadējā Ziemassvētku turnīrā Skrundas zāles futbola komanda izcīnīja augsto 2. vietu, finālā zaudējot Novadnieku komandai no Saldus. Turnīrā kopumā piedalījās 6 komandas, kuras tika sadalītas 2 apakšgrupās.

Skrundenieki vienā grupā tikās ar Cīravas un Rokasbirzes komandām, attiecīgi uzvarot Cīravu 3:0 un Rokasbirzi 1:0, tā garantējot jau vietu pusfinālā.
Katras grupas 2. un 3. vietas izspēlēja 1/4 finālu par iekļūšanu pusfinālā. Pusfinālā skrundenieki atkal tikās ar Cīravas komandu, asā un saspringtā spēlē Skrundas komanda guva uzvaru ar 4:2 un iekļuva finālā, kurā diemžēl cieta neveiksmīgu zaudējumu, bet kopvērtējumā ieguva otro vietu.
Komandā spēlēja: Artjoms Zaharovs, Edgars Kanenieks, Jānis Fišmeisters, Edgars Fišmeisters, Mārtiņš Kanenieks, Linards Šeflers un Āris Brantevics.

Teksts: Edgars Kanenieks, foto no personīgā albūma

 

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.
Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv