Vārda dienu svin: Haralds, Almants
   
Uzņēmējdarbības aktualitātes

Biznesa rīts Kuldīgā :: 04.04.2017 10:21:02

Kurzemes Biznesa inkubators kopā ar Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri aicina uz Biznesa rītu par tēmu “Darbu atlikšana – kā no tā izvairīties?”, kas notiks š.g. 12. aprīlī, Restorānā “Bangerts”, Pils iela 1, Kuldīga.

Biznesa rītā tiks diskutēts par to, kā nonākam darbu atlikšanas apburtajā lokā, kādu lomu plānošanā un atlikšanā spēlē trauksme un mūsu iekšējā pārliecība, kāda nozīme attaisnojumiem, kad atliekam ieplānotos darbus un kā tas uztur atlikšanas apburto loku. Un, protams, uzzināsiet ko darīt ar saviem “tik patiesajiem” attaisnojumiem, kas ļauj darbu nedarīt, kā spēt saplānot darāmo un spēt pie ieplānotā turēties.

Ar vērtīgu informāciju un noderīgiem padomiem seminārā dalīsies Maruta Freimane (Dr.psych.), sertificēta psihoterapeite kognitīvi-biheiviorālajā terapijā, klīniskā un organizāciju psiholoģe. Kopš 2010. gada viņa vada Psiholoģijas un KBT centru “Intellego”. Maruta sniedz psihoterapiju individuālajiem klientiem un vada apmācības organizāciju darbiniekiem. Marutai ir doktora grāds klīniskajā psiholoģijā. Viņa lasa kursus par treniņu vadību organizācijās un Kognitīvo un uzvedības terapiju Latvijas Universitātes un Rīgas Stradiņa Universitātes maģistrantūras studentiem; viņa ir vairāku zinātnisko publikāciju autore un grāmatu līdzautore. 

BIZNESA RĪTA PROGRAMMA

Dalības maksa: Bez maksas!

Reģistrēšanās dalībai: http://ej.uz/BR_Kuldiga_12_04_2017

 

Papildu informācijai: Linda Roga, projekta koordinatore

Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris

Pļavu iela 17, LV-3411, Latvija

M. + 371 28663400

linda@greentechlatvia.eu

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.
Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv